„Elements“ linija

Linija „Elements“ sukurta pagal Ajurvedos filosofiją.

Ajurveda tai holistinė medicinos sistema, susiformavusi maždaug prieš 5 tūkstančius metų ir laikoma seniausiu, iš pasaulyje žinomų, medicinos mokslų.

Ajurvedos tradicija tiesiogiai siejama su žmogaus kūnu, juslėmis ir siela.

Tai trijų visatos principų tarpusavio sąveika. Šie principai arba došos, tai bazinės gyvybinės jėgos, kitaip vadinamos: vata, pita ir kapha. Tai svarbiausi ir pagrindiniai veiksniai, kurie valdo žmogaus organizmo fizinę būklę ir funkcijas. Kiekvieną žmogų veikia visos trys došos, skiriasi tik šių proporcijos. Dažniausiai vyrauja viena arba dvi, rečiausiai – vienodai stipriai visos trys. Atsižvelgiant į tai, kuri doša vyrauja, nustatomas prigimtinis žmogaus konstitucijos tipas.
Tikima, kad kiekvienu jų pagrįsta tam tikra žmogaus organizmo medžiagų apykaitos funkcija, bei pagrindinių gamtos jėgų veikimu. Anot Ajurvedos šalininkų, sveikata priklauso nuo to, kaip kiekvienas žmogus išsaugo jam vienam būdingą došų pusiausvyrą. Ajurveda ligą supranta kaip natūralaus balanso sutrikimą.

Pagal Ajurvedą žmogaus kūną sudaro penki elementai: oras, vanduo, ugnis, žemė ir eteris. Naturalmente „Elements“ linija apžvelgia keturis iš jų: oras, vanduo, ugnis,

Susipažinti su „Elements“ linijos produktais